Biżuteria SKOBO z kolekcji MOZAIKA nawiązuje do wschodniosłowiańskiego wzornictwa ludowego, a motywy do których się odnosimy w kolekcji MOZAIKA haftowane były na niezwykłych ręcznikach zwanych "rusznikami" które miały szczególne znaczenie min.: wykorzystywano je jako amulet na drogę, zawieszano nad ikonami, wykorzystywano w czasie zaślubin lub przekazywano jako element posagu. 

Szerokie bransoletki z kolekcji MOZAIKA pełne są znaczeń i symboli takich jak droga życia, los ludzki, ochrona ogniska domowego, rodzina, miłość, troska, pomyślność na nowej ścieżce życia. Dlatego wiele klientek nazywa je bransoletkami ochronnymi i traktuje je jako swoiste piękne amulety.

Bransoletki są tkane na krośnie w całości ręcznie na małych krosnach z drobniutkich szklanych koralików, czasami z dodatkiem naturalnych kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Jeżeli więc lubisz piękną ręcznie robioną biżuterię lub chcesz obdarować wyjątkowym niebanalnym upominkiem bliską Ci osobę? Zapraszamy do poznania biżuterii z tej kolekcji. 

Kolekcja MOZAIKA wraz z jej warstwą symboliczną doskonale koresponduje z wyjątkowymi chwilami w życiu dlatego świetnie dopełnia ważne momenty życia i pięknie harmonizuje jako biżuteria ślubnaprezent na zaślubinyprezent dla mamy z okazji urodzenia dziecka lub wejścia kobiety w inny ważny moment swojego życia np. prezent na 18 urodzinyprezent na skończenie studiów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl